از اعضای سابق شورای نظارت و گسترش تشکیلات فرهنگی تقدیر شد.

۰۷ مهر ۱۳۹۹ | ۱۳:۰۷ کد : ۱۶۵۷ اخبار فرهنگی
تعداد بازدید:۵۱۴
از اعضای سابق شورای نظارت و گسترش تشکیلات فرهنگی تقدیر شد.

روز یکشنبه 6 مهرماه 99 با حضور اعضای شورای نظارت و گسترش تشکیلات فرهنگی از خدمات مهندس مهرجردی، دکتر مجدالدین، دکتر فیضی، دکتربادکو، متقیان، هاشمی تروجنی، و علوی تقدیر به عمل آمد.

در ابتدای این نشست دکتر عیسی علیزاده نائب رئیس شورای نظارت و گسترش تشکیلات فرهنگی ضمن اشاره به تاریخچه فعالیت این شورا از تلاش ها و زحمات اعضای سابق، با اهدای لوح سپاس تقدیر کرد.

در ادامه این جلسه دکتر بختیاری، معاون فرهنگی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی به ارائه طرح نامه مرکز تخصصی فعالیت‌های داوطلبانه دانشجویی (یارا) پرداخت و پیشنهاد شد پس از اصلاح برخی از موارد در قالب مرکز نوآوری مجدداً در شورای مطرح شود.

همچنین اعضای شورا به بررسی پیشنهاد تشکیل مرکز "تولید محتوای دیجیتال و نشر الکترونیک (تاک)" از سوی سازمان انتشارات پرداختند و در پایان مقرر شد موافقت اصولی این مرکز صادر شود.

شایان ذکر است شورای نظارت و گسترش تشکیلات فرهنگی از سال 1382 تا کنون 61 جلسه برگزار کرده است و 44 مرکز در سطح واحدها و سازمان‌ها و مراکز تخصصی فرهنگی موفق به کسب موافقت اصولی از این شورا شده‌اند و هم اکنون دکتر طیبی، دکتر علیزاده، دکتر شوشتری، دکتر هاشمی‌راد، دکتر غفوریان، دکتر تقوی، حسنی، عباسی و مهشید منزوی اعضای دوره جدید این شورا را تشکیل دادند.


نظر شما :