سازمان انتشارات

مرحله نیمه‌نهایی پنجمین دوره مسابقات ملی پایان‌نامه سه‌دقیقه‌ای برگزار می‌شود

۲۴ شهریور ۱۴۰۰ | ۱۶:۴۵ کد : ۲۰۶۵ رویدادهای فرهنگی در حال اجرا
تعداد بازدید:۵۲۹
مرحله نیمه‌نهایی پنجمین دوره مسابقات ملی پایان‌نامه سه‌دقیقه‌ای برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی سازمان انتشارات جهاددانشگاهی، مرحله مقدماتی این دوره از مسابقات در ۱۳ استان و ۱۶ واحد جهاددانشگاهی شامل آذربایجان غربی، البرز، چهارمحال و بختیاری، خراسان جنوبی، زنجان، سمنان، اصفهان (دانشگاه صنعتی اصفهان)، قزوین، کردستان، استان مرکزی، همدان، یزد دانشگاه تهران، دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی و دانشگاه علم و صنعت برگزار شد.

براساس اعلام دبیرخانه این مسابقات از مجموع ۳۲۲ شرکت کننده در مرحله مقدماتی ۳۱ نفر برگزیده شدند که این افراد در مرحله نیمه نهایی رقابت خواهند کرد.

یادآور می‌شود، این مسابقات پیش از شیوع کرونا به صورت حضوری برگزار می‌شد که طی آن شرکت‌کنندگان در سه دقیقه به ارایه پایان‌نامه‌های خود می‌پرداختند.

با توجه به محدودیت‌های کرونایی امسال نیز مانند سال گذشته مرحله نیمه‌نهایی به صورت مجازی برگزار می‌شود. در این مرحله با حضور داوران ویدئوهای ارسالی از سوی شرکت‌کنندگان مورد ارزیابی قرار رفته و نفرات برتر در نهایت به فینال مسابقات راه خواهند یافت.

گفتنی است، مسابقات ملی پایان‌نامه سه دقیقه‌ای با هدف تقویت و پرورش مهارت‌های ارتباطی، ایده‌پردازی، فن بیان و خلاقیت‌های دانشجویی، کمک به تکمیل چرخه تولید علم و فناوری و تبدیل آن به محصول و ثروت، برقراری ارتباط بین دانشگاه و بخش‌های سرمایه‌گذار و بازاریابی ایده‌های دانشجویی از سال ۱۳۹۵ تا کنون به صورت مستمر برگزار شده است.


نظر شما :