سومین جشنواره مد و لباس «دیبا» برندگان خود را شناخت

۱۵ دی ۱۳۹۸ | ۱۶:۰۴ کد : ۴۷۶ اخبار فرهنگی
تعداد بازدید:۵۸۲
مراسم اختتامیه سومین جشنواره مد و لباس دیبا با حضور دکتر علیزاده معاون فرهنگی جهاددانشگاهی، هنرمندان، طراحان جوان مد و لباس و برندهای مطرح پوشاک کشور در خانه هنرمندان ایران برگزار شد.
سومین جشنواره مد و لباس «دیبا» برندگان خود را شناخت

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی هنر، در این دوره از جشنواره تعداد ۱۰۰ طرح از سوی طراحان مد و لباس به دبیرخانه ارسال شد که پس از بررسی اولیه ۳۰ طرح انتخاب شدند و در بررسی و داوری نهایی که پیش از مراسم اختتامیه جشنواره انجام شد، با نظر هیت داوران، دو طرح که با همکاری برندهای بادی اسپینر و ناریان طراحی و تولید شده بودند، به عنوان برگزیدگان نهایی جشنواره انتخاب و جایزه 10 میلیونی میان آنها تقسیم شد.

در این مراسم الهه خوش دست که طرح او با همکاری برند بادی اسپینر طراحی و تولید شده بود و همچنین رخشان یوسفی، الهام خلیفه، پروانه پاکزاد که طرح آنها با همکاری برند ناریان طراحی و تولید شده بود به عنوان برگزیدگان نهایی جشنواره انتخاب شدند.

هم‌چنین، حسنی زهرایی، رخشان یوسفی، الهام خلیفه، پروانه پاکزاد، الهه خوش دست، شقایق نظری، فاطمه یارمحمدی نفرات برگزیده سومین جشنواره مد و لباس «دیبا» بودند که طرح های آنها به مرحله نهایی راه یافته بود و تقدیر شدند.

این جشنواره با حضور دکتر عیسی علیزاده معاون فرهنگی جهاددانشگاهی، بهزاد رشیدی رییس واحد هنر این نهاد، الهام زایجانی معاون فرهنگی این واحد و دبیر سومین جشنواره مد و لباس «دیبا»، امیر کاظم نور محمدی بنیان گذار و رییس هیت مدیره برند درسا، رامین جوانرود مدیر عامل برند بادی اسپینر، محمد خاضع مدیر برند سارک ، بهرام حوالی شهریاری مدیر عامل برند تارتن، سینا کازرونیان مدیر عامل برند زیبو ، ستایش جهان پاک مدیر عامل برند ویچی، بهرام حوالی شهریاری، سینا کازرونیان، پروانه قاسمیان و امیرکاظم نور محمدی برگزار شد.

گفتنی است، جشنواره مد و لباس «دیبا» ، به همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی هنر و با همکاری برندهای مطرح صنعت پوشاک کشور و با اهدافی همچون آشنایی دانشجویان برگزیده با فرایند طراحی- تولید و تجاری سازی محصولات، برقراری ارتباط موثر میان دانشگاه و صنعت، رواج ایده‌های خلاق و نو در سبک پوشش جامعه، ارتباط مستقیم بین صنعت و دانشگاه در حوزه مد و لباس ایرانی، تولید آثار برگزیده برگزار شد و بعد ازظهر 12 دی ماه در سالن شهناز خانه هنرمندان ایران به کار خود پایان داد.


نظر شما :