اعلام فراخوان جشنواره فرهنگی هنری «خاتم سلیمان»

۲۱ دی ۱۳۹۸ | ۱۷:۱۶ کد : ۴۹۸ اخبار فرهنگی
تعداد بازدید:۵۷۹
سرپرست معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی مازندران از اعلام فراخوان جشنواره فرهنگی هنری «خاتم سلیمان» در موضوعات قاسم سلیمانی، ولایتمدار، شهادت‌، محور مقاومت، آزادگی، مردم‌داری و ساده زیستی در مازندران خبر داد.
اعلام فراخوان جشنواره فرهنگی هنری «خاتم سلیمان»

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی مازندران، سید محمد حسینی سرپرست معاونت فرهنگی این واحد، اظهار کرد: جشنواره فرهنگی هنری «خاتم سلیمان» در محورهای طراحی پوستر، تایپو گرافی، موشن گرافیک و پویانمایی در مازندران فراخوان شد.
وی افزود: تولید آثار خلاقانه و الهام‌بخش، گرامیداشت یاد و نام پرفروغ سردار پرافتخار راه مقاومت، سپهبد شهید حاج «قاسم سلیمانی» از اهداف این جشنواره است.
سرپرست معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی مازندران، تصریح کرد: سپهبد شهید «قاسم سلیمانی»، ولایتمدار، شهادت‌، محور مقاومت، آزادگی، مردم‌داری و ساده زیستی از موضوعات این جشنواره است.
وی با بیان این که، تکنیک و شیوه ارایه اثر، برای شرکت در این جشنواره آزاد است، اظهار کرد: متقاضیان به شرکت در جشنواره «خاتم سلیمان» مجاز به شرکت در تمامی رشته‌ها و ارسال سه اثر در هر رشته هستند.
حسینی، گفت: هنرمندان متقاضی شرکت در این جشنواره تا ۱۵ بهمن‌ماه سال جاری فرصت دارند آثار خود را در قالب لوح فشرده از طریق پست به نشانی ساری، میدان امام خمینی(ره) اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران دفتر معاونت فرهنگی رسانه‌ای و یا از طریق ایمیل به آدرس الکترونیکی khatamsoleyman@gmail.com ارائه کنند.
وی با بیان اینکه، این جشنواره با همت اداره کل فرهنگ  و ارشاد اسلامی مازندران و با همکاری جهاددانشگاهی و سازمان بسیج هنرمندان استان برگزار می‌شود، افزود: زمان داوری، اطلاع‌رسانی و اهدا جوایز بهمن‌ماه امسال برگزار می‌شود.
این مسوول بیان کرد: جایزه برگزیدگان نفرات اول تا سوم هر بخش به ترتیب شامل؛ دیپلم افتخار و مبلغ ۵ میلیون ریال، لوح تقدیر و مبلغ ۳ میلیون ریال و لوح تقدیر به همراه مبلغ ۲ میلیون ریال است.
 


نظر شما :