برگزاری مراسم تقدیر از نشریه «هندسه دل»

۰۴ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۸:۱۷ کد : ۲۰۴۱ اخبار فرهنگی
تعداد بازدید:۵۹۲
برگزاری مراسم تقدیر از نشریه «هندسه دل»

مراسم تقدیر از دست اندرکاران نشریه «هندسه دل» ویژه ماه مبارک رمضان با حضور معاون فرهنگی جهاددانشگاهی و مدیرکل حوزه ریاست جهاددانشگاهی و همکاران معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی و سازمان خواجه نصیر روز دوشنبه ۳ خرداد ماه در سالن اجتماعات شهید صبوری برگزار گردید

آیت الله غرویان با حضور مجازی در این جلسه ضمن تشکر از تولید هندسه دل گفت: ماه مبارک رمضان ماه مهندسی‌ها است، انسان با عبادت و راز و نیازو.. به سمت خدا توجه می‌کند و این همان مهندسی دل است. وی در ادامه به مزیت این تولیدات اشاره کرد و گفت: استفاده از هنر ابزار مهمی در مهندسی دل‌های جوانان است. در جهان و عصر معاصر مسئولین فرهنگی، اساتید و … باید از ابزارهای علمی و تکنولوژی های جدید و هنر برای انتقال مفاهیم فرهنگی و تزریق عناصر فرهنگی در ذهن و قلب جوانان استفاده کرد و یکی از ویژگی های این هندسه دل استفاده از ابزارهای هنری است و البته ابزارهای سنتی به جای خود محفوظ است اما نباید از تاثیر هنر در شکل های مختلف غافل شد.

دکتر علیزاده؛ معاون فرهنگی جهاددانشگاهی گفت: اتفاقاتی که در دوران همه گیری کرونا افتاد، نشان داد که باید از ظرفیت های جدیدی که قبلاً مغفول واقع شده، استفاده کنیم. در همین راستا با نگاه افزایش معرفتی در مناسک و مراسم مذهبی به تولید هندسه دل روی آوردیم.

در ادامه نیز مهندس زجاجی؛ مدیرکل حوزه ریاست جهاددانشگاهی ضمن تشکر و تقدیر از دست اندرکاران این تولید این مجموعه گفت: جهت غنی تر شدن محتوا و ابزار و قالب های جدید، نباید از محتوا غافل شد. وی در پایان از خبرگزاری ایکنا که تولیدات مشابهی در ایام ماه مبارک رمضان داشت تشکر و قدردانی کرد.

شایان ذکر است معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی با همکاری معاونت مرکز تولیدات چندرسانه‌ای سازمان خواجه نصیر در ایام ماه مبارک رمضان به صورت روزانه نشریه الکترونیکی هندسه دل را به صورت الکترونیکی در سامانه رویتابRoytab.ir و شبکه های مجازی با موضوعات اخلاقی، دینی و فرهنگی انتشار یافت.


نظر شما :