دیدار عیدانه مدیران فرهنگی جهاددانشگاهی با معاون فرهنگی – پرورشی وزارت آموزش و پرورش

۲۹ فروردین ۱۴۰۳ | ۱۱:۵۴ کد : ۲۱۸۵ اخبار فرهنگی
تعداد بازدید:۲۴۸
معاون فرهنگی جهاددانشگاهی به همراه مدیران مراکز و سازمان‌ها و مدیران کل‌ با حجت الاسلام محمدحسین پورثانی؛ معاون فرهنگی و پرورشی در روز دوشنبه ۲۷ فروردین ماه دیدار کرد.
دیدار عیدانه مدیران فرهنگی جهاددانشگاهی  با معاون فرهنگی – پرورشی وزارت آموزش و پرورش

معاون فرهنگی جهاددانشگاهی به همراه مدیران مراکز و سازمان‌ها و مدیران کل با حجت الاسلام محمدحسین پورثانی؛ معاون فرهنگی و پرورشی در روز دوشنبه ۲۷ فروردین ماه دیدار کرد.

کلانتر مهرجردی؛ معاون فرهنگی جهاددانشگاهی ضمن ابراز خرسندی از این جلسه، هدف از این دیدار را دستیابی به اهداف مشترک و استفاده از تجربیات متقابل برای تربیت و شناخت و شکوفا کردن و پرورش استعدادهای نوجوانان و جوانان کشور دانست و با معرفی مراکز و سازمان‌های تخصصی فرهنگی، زمینه‌های همکاری‌های متقابل را تشریح و در ادامه به محوریت جلسه حول برنامه مناظرات ملی دانشجویان اشاره کرد.

در ادامه رضا فرید زاده رئیس سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی با اشاره به فعالیت‌های سازمان دانشجویان گفت: مسابقات ملی مناظره دانشجویان یکی از بزرگ‌ترین رویدادهای دانشجویی در ایران است که توسط جهاد دانشگاهی به صورت سراسری برگزار می‌شود و هدف آن فراهم‌سازی زمینه برای جوانان در جهت تمرین گفت‌وگو؛ تقویت روحیه نقد، مدارا و تحمل مخالف؛ مهارت‌افزایی و فراهم‌کردن فرصت‌های یادگیری؛ بسط روش‌های علمی گفت‌وگو دانست و آمادگی داریم در این زمینه تعامل سازنده با بخش فرهنگی وزارت آموزش و پرورش داشته باشیم و الگوی مناظرات دانش آموزی را برای تقویت و رشد روحیه استدلال و تفکر آشنایی دانش آموزان با مبادی علوم و فنون ارتباطی اجرا کنیم.

در پایان معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش ضمن ابراز خرسندی از این دیدار، به معرفی سازمان‌ها و تشکل‌های دانش آموزی پرداخت و بر استفاده از ظرفیت‌ها و تجربیات طرفین در اجرای فعالیت‌های فرهنگی بی بدیل تاکید کرد.


( ۱ )

نظر شما :